vybíráme s vámi

Dámské boty

Dělení dámských bot

Mokasíny

Mokasíny se staly hitem posledních několika let. Tyto boty jsou vhodné jak ke kalhotám, tak i k sukni. Jsou k dispozici v mnoha barvách a ve spoustě materiálů.

Baleríny

Baleríny jsou módní, pohodlnou, dámskou obuví, která je vhodná k nejrůznějším příležitostem. Prodávají se v nejrůznějších barevných i materiálových provedeních.

Sandály

Sandály patří mezi převážně letní obuv, často páskovou, jsou vhodné jak pro volný čas, tak i do práce. Vybírat můžete mezi sandály, které jsou elegantní s podpatkem i bez, či sandály sportovnějšího stylu.

Lodičky

Lodičky patří mezi klasické společenské boty, které jsou určené pro celoroční nošení. Hodí se k sukni i ke kalhotám, do práce a i do divadla.

Polobotky

Polobotky jsou určené k celodennímu nošení, patří mezi vycházkovou obuv, která je vhodná například do školy a práce.

Plážová obuv

Plážová obuv společně s botami do vody patří mezi kolekci bot, které jsou vhodné pro procházky po pláži a slouží k ochraně vaší nohy v například mořských vodách.

Vycházková obuv

Vycházková obuv je určena pro všechny všední příležitosti. Boty tohoto druhu jsou vhodné do práce, školy, volný čas.

Společenská obuv

Společenské boty jsou všechny ty, které se hodí pro společenské akce, jako jsou plesy, divadla, nejrůznější recepce a podobně. Společenská obuv skýtá pestrou nabídku tvarů, barev i materiálů, ze kterých jsou vyráběné.

Pantofle

Pantofle jsou otevřené boty s volnou patou, které jsou vhodné pro vnitřní i venkovní nošení.

Zdravotní obuv

Mezi zdravotní boty patří ta obuv, která vyhovuje zásadám zdravého obouvání. Tyto boty jsou velmi často k zakoupení i v nadměrných velikostech.

Sportovní obuv

Sportovní boty jsou vhodné nejen pro venkovní sportování či do tělocvičny, ale také pro všední denní nošení.

Domácí obuv

Boty pro domácí nošení jsou vhodné do interiérů, materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je pro domácí nošení uzpůsoben.

Kotníčkové boty

Tento druh obuvi se nejčastěji řadí mezi zimní boty, ale vhodné jsou například také pro pěší turistiku, díky tomu že tyto boty výborně fixují kotník.

Polokozačky

Polokozačky jsou boty, které sahají přibližně do půli lýtek. Jsou vyráběné z různých materiálů v zimních i jarních provedeních.

Kozačky

Kozačky se stále drží na vrcholu módních žebříčků. Kozačky už nepatří výhradně mezi zimní boty, hojně se nosí i v letních měsících.

Sněhule

Sněhule patří mezi zimní obuv, která určena do mrazu, sněhu a je vybavena kožíškem.


Přidat komentář:

kontrolní kód