vybíráme s vámi

Boty Nike

Společnost s fajfkou ve znaku patří mezi největší a nejznámější sportovní značky světa. Nike je největším světovým návrhářem, distributorem a prodejcem originální sportovní obuvi, oděvů, vybavení a doplňků pro celou řadu sportů a jiných pohybových činností.

Původně jméno této americké značky vzniklo z jména řecké bohyně vítězství – Niké. Značka Nike se poprvé na trhu objevila v roce 1971. Původní myšlenkou dvou zakladatelů bylo vyrábět běžecké boty, které by byly funkční a pomáhaly sportovcům podávat lepší výkony. Zanedlouho se ve výrobě sportovní obuvi a oděvů stala světovou jedničkou a je jí dodnes.

Není pochyb o tom, že pokud si chcete koupit kvalitní obuv pro běh, fotbal, basketbal nebo jiný sport, jistě budou speciální boty značky Nike ve vašem výběru při rozhodování. Pro závodní i rekreační sportovce, ale i pro běžné nošení představuje Nike novinky, které z obyčejných tenisek vytváří technologické a také především designové perličky.

Boty od společnosti Nike na trhu zastupují několik řad

Nike ID

Řada Nike ID klade důraz na jedinečnost. Nemít stejné boty jako polovina vašich vrstevníků, o to tady jde. Cíl tohoto projektu je umožnit zákazníkovi si jednoduše navrhnout boty podle svého vkusu, od konkrétního modelu přes materiál, barvy a až po originální nápisy.

Nike SB

Nike SB – produktová řada SB se zaměřuje hlavně na skateboardisty, případně na ty uživatele, jímž se líbí tento styl. Rovná masivní podrážka, široké tkaničky a skate. Víc není potřeba.

Nike ASRD

Boty Nike ASRD umožňují skoro nemožné. Jsou pomůckou do dnešního bezdrátového světa internetu. Při našlápnutí jsou boty schopny rozpoznat okolní bezdrátové sítě a pomocí diod naznačit sílu jejich signálu.

Nike Air

Nike Air - jde o boty se vzduchovými kapsami, které si můžeme zakoupit v provedení pánském i dámském, klasickém i kotníčkovém. Běhat, hrát fotbal, basketbal nebo tenis budete moci s měkkým odrazem a dopadem.

Nike Shox

Nike Shox jsou stabilní odpružené tenisky, které slouží pro maximální výkony na hřištích i na tratích.

Tímto výčet bot značky Nike zdaleka nekončí. V nabídce Nike najdete také třeba dámské baleríny (např. Nike Refresh), kozačky (např. Nike Hypnotize) nebo také obuv do vody (např. Nike Aqua Sock).

Ať se vrhnete do kteréhokoliv sportu, Nike bude dobrým partnerem pro Váš úspěch.


Přidat komentář:

kontrolní kód